Wydarzenia

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb

Nasza gazetka

Kliknij na zdjęcie, aby pobrać

format pdfPrezentujemy nowy numer pisma Rady Dzielnicy XV - "Piętnastka".
Zapraszamy do lektury!

Facebook

Polecamy

Nowa Huta Dziś !

Szanowni Mieszkańcy!

Zachęcamy do lektury artukułu i zgłaszania swojego projektu remontu!

Nowa Huta36 czytań

Komunikat

Szanowni Państwo, 


udało się na wnioskowanym przez Mieszkańców terenie Plant Mistrzejowickich dostawić w trybie pilnym 24 kosze na śmieci z zasobów Zarządu Zieleni Miejskiej, czekamy na dostawienie kolejnych po przetargu ze środków Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice w ramach budżetu dzielnicy na rok 2017. Nowe kosze powinny zastąpić te z dziurawym dnem głównie na terenie parku Tysiąclecia oraz parku Fort Mistrzejowice os. Piastów. Konieczność dostawienia koszy Zarząd Dzielnicy XV Mistrzejowice zgłosił także między innymi w pasie zielonym pomiędzy os. Oświecenia i Tysiąclecia, Polana Nagłowicka za pętlą autobusową. Zadania te Zarząd Zieleni Miejskiej realizuje w porozumieniu z dzielnicą na terenach parkowych. Za utrzymanie terenów zielonych w pasach pieszo-rowerowo-drogowych odpowiedzialne jest MPO.

Informujemy, że Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu rozpoczął procedurę realizacji zadań miejskich w zakresie modernizacji nawierzchni ulic, tzw. remonty nakładkowe na terenie Dzielnicy XV Mistrzejowice. O zaplanowanych remontach będziemy Państwa informować na bieżąco.Relacja z wykładu - "Profilaktyka dla seniorów"

Relacja z wykładu - Profilaktyka dla seniorów

Dzięki uprzejmości Nowohuckiej Akademii Seniora mamy przyjemność przedstawić Państwu relację z wykładu zatytułowanego Profilaktyka dla seniorów, który miał miejsce 22.05.2017r.  w wyżej wymienionej placówce.

Znalezione obrazy dla zapytania nowohucka akademia seniora

Jednocześnie pragniemy zaprosić Państwa na następny wykład, który odbędzie się 29.05.2017r.  w Nowohuckiej Akademii Seniora. Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Allerhand Advocacy - Prawo w interesie publicznym przez adwokat Alicję Sobotę z zespołem stażystów. 

Serdecznie zapraszamy!

 7 czytań

Środa Dla Studenta ! Ruszyła rekrutacja!

ŚRODA DLA STUDENTA

RUSZYŁA REKRUTACJA NA UNIWERSYTECIE JAGIELLOŃSKIM

NOWE KIERUNKI

Znalezione obrazy dla zapytania UJ

Źródło: http://biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci/ruszyla-rekrutacja-na-uniwersytecie-jagiellonskim-nowe-kierunki-video_20378.html6 czytań

Wtorki Dla Przedsiębiorczych Mam - Klub Super Mama

WTORKI DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM

KLUB SUPER MAMA – TERAZ BEZPŁATNIE!

Źródło:nck.krakow.pl/klub-super-mama-za-darmo/23 czytań