Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
WYDARZENIA

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


O bezpieczeństwie z najmłodszymi

W dniu  09.04.2013r. z inicjatywy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, przy współpracy Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie oraz Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice odbyła się II edycja konkursu pod hasłem: „Każdy przedszkolak dobrze wie, że bezpieczeństwo to ważna rzecz”

Ideą konkursu było rozwijanie u dzieci umiejętności bezpiecznego i właściwego zachowania się na ulicy, w domu, w przedszkolu, na placu zabaw - unikania wszelkiego typu zagrożeń.
Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 5 i 6 lat, uczęszczających do przedszkoli oraz szkół w rejonie Nowej Huty i odbył się w Samorządowym Przedszkolu nr 177 w Krakowie.
Przedstawiciele Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przeprowadzili zajęcia  poświęcone  bezpieczeństwu  dziecka w  każdej placówce biorącej udział w konkursie.
Jury reprezentowali: Przedstawiciele Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie Mariusz Wilczek, Magdalena Szarota, Katarzyna Giza Przewodniczący Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice Piotr Serafin, Z-ca Dyrektora Samorządowego Przedszkola Nr 177 Iwona Mildner. Zwycięzcami konkursu okazali się podopieczni Pani Ewy Myszki z Samorządowego Przedszkola nr 113,

Wyniki konkursu:

I miejsce: Samorządowe Przedszkole nr 113
II miejsce: Samorządowe Przedszkole nr 97
III miejsce: Samorządowe Przedszkole nr 148 oraz Szkoła Podstawowa nr 82

Nagrody dla laureatów oraz upominki dla wszystkich uczestników konkursu ufundował Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz Rada Dzielnicy XV Mistrzejowice.