Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
WYDARZENIA

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


Sportowy Piknik Rodzinny w Przedszkolu nr 177

 

Dnia 13.06.2013 na terenie ogrodu Samorządowego Przedszkola nr 177 na os. Kombatantów 13 odbył się Sportowy Piknik Rodzinny. Organizatorzy: Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna oraz personel przedszkola zapewnili wszystkim uczestnikom moc atrakcji i świetną zabawę. Dzieci miały do dyspozycji dmuchaną zjeżdżalnię, dżdżownicę z torem przeszkód, trampolinę, tarczę do rzutów oraz zabawy na stanowiskach o tematyce sportowej: skok w dal, rzut do celu, tor przeszkód, sumo, quiz słowno- obrazkowy z nagrodami dotyczący dyscyplin sportowych, malowanie twarzy w barwy narodowe, tatuaże. Nagrodami były złote medale, bańki mydlane oraz różne skręcane z balonów niespodzianki. Wszyscy uczestnicy zaznaczali swoją obecność własnoręcznym podpisem, rysowanym autoportretem oraz pamiątkowym zdjęciem.

Szczególną atrakcją pikniku były pokazy judo demonstrowane przez przedstawicieli UKS „Grot” i piłki nożnej- AS Progres oraz towarzyszące im zabawy sportowe z dziećmi. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również zabawy taneczne prowadzone przez Szkołę Tańca „Pasja”. Kolejną niespodzianką dla uczestników pikniku była obecność policjantów z KMP w Krakowie  z wydziału ruchu drogowego oraz możliwość oglądnięcia i zrobienia zdjęcia na policyjnym motorze.

Gościem szczególnym na tegorocznym pikniku był Przewodniczący Rady Dzielnicy XV pan Piotr Serafin z rodziną.

Podczas całej imprezy oblegany był bufet oferujący różnorodne pyszności dla  małych i dużych: kiełbaski z grilla, kolorowe kanapki, ciasta domowego wypieku, owoce i napoje.

Ukoronowaniem pikniku były mecze z udziałem rodziców: piłka nożna dla tatusiów przedszkolaków, a „Dwa ognie” dla mam. Rodzice grali z pełnym zaangażowaniem, a w nagrodę otrzymali okolicznościowe kotyliony.

Bardzo dziękujemy policjantom i strażnikom miejskim za dbanie o bezpieczeństwo uczestników oraz mamie jednego z przedszkolaków za opiekę medyczna.

Piknik cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci, rodziców oraz mieszkańców osiedla. Wszyscy wychodzili uśmiechnięci, zadowoleni i z nadzieją na następną świetną zabawę.Joanna Strug- Jachym, Bożena Woźnica