Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
WYDARZENIA

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


Targi Pracy pn. „Majówka z pracą”

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Targi Pracy pn. „Majówka z pracą”, organizowane przez tut. Urząd, które odbędą się 29.05.2014r., w godz. 10.00 – 14.00 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.
    Uczestnictwo w Targach Pracy to okazja dla mieszkańców poszukujących zatrudnienia do zapoznania się z szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansą bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami w celu przedstawienia swoich umiejętności i kwalifikacji.


    Przewidujemy, że w planowanym wydarzeniu weźmie udział ok. 40 wystawców, pochodzących głównie z lokalnego rynku pracy. Obecne będą firmy poszukujące pracowników, a także agencje pracy oraz instytucje zewnętrzne, które przedstawią uczestnikom targów ofertę pomocy, przede wszystkim w zakresie szkoleń, poradnictwa zawodowego oraz uczestnictwa w aktualnie realizowanych projektach.
    Osoby zainteresowane będą miały także szansę skorzystać z pomocy doradcy zawodowego tut. Urzędu, który pomoże w wyborze odpowiedniej pracy, zgodnej z umiejętnościami i zainteresowaniami. Ponadto, zweryfikuje poprawność przygotowanych dokumentów aplikacyjnych, pomoże uczestnikom lepiej poznać ich możliwości i mocne strony, a także udzieli informacji jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą.
    „Majówka z pracą” to kolejna edycja Targów Pracy realizowana przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie. Doświadczenie z ubiegłego roku pozwala stwierdzić, że inicjatywa ta jest doskonałą okazją dla osób poszukujących zatrudnienia do znalezienia satysfakcjonującej pracy oraz szansą dla pracodawców na pozyskanie pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami.
    Informujemy, że udział w ww. wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.