Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
WYDARZENIA

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


Czerwiec W Klubie Dukat
aktualności

HARMONOGRAM NA CZERWIEC


A) 07.06. GODZ 17.00-19.00, KLUB RODZICÓW: BABY CAFÉ – PIES, NAJLEPSZY PRZYJACIEL CZŁOWIEKA

Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1)

Zajęcia poprowadzi Pani Barbara Stępak zawodowo zajmującą się dogoterapią, wraz z psem rasy labrador, który wabi się Lilu. Zarówno Dzieci jak i Rodzice będą mieli szansę zobaczyć, że pies to nie tylko cudowny towarzysz spacerów i najlepszy przyjaciel, ale również przewodnik, opiekun i nauczyciel.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. 

 

B) 09.06. GODZ. 12.00, RODZINKA NA DZIKIM ZACHODZIE

Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26)

Klub Mirage zaprasza na rodzinną zabawę w stylu country. Kto chce zostać prawdziwym kowbojem albo kowbojką? A może interesuje Was życie Indian? Do wspólnej zabawy, pełnej humoru zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych. Wcielimy się w poszukiwaczy złota, nauczymy się strzelać z łuku, kręcić lassem, rzucać kapeluszem do celu. Nie zabraknie również malowania twarzy w barwy wojenne oraz kowbojskich tańców. Stroje rodem z Dzikiego Zachodu mile widziane.

Wstęp wolny.

 

C) 10.06. GODZ. 11.00-13.00, BALONOWY PIKNIK Z MISTRZEM JANEM

Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. M. Wańkowicza 17)

Czerwiec jest miesiącem obchodów Dnia Rodziny. W związku z tym Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na Balonowy Piknik z mistrzem Janem. Wszystkie dzieci, te większe i mniejsze, opanuje balonowe szaleństwo. Będzie mnóstwo śmiesznych zabaw z balonami, rysowanie na balonach, skręcanie balonów, balonowe rozmaitości plastyczne i puszczanie balonowych marzeń w niebo.

Wstęp wolny.

Znalezione obrazy dla zapytania OŚRODEK KULTURY NOWA HUTA