Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
WYDARZENIA

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


Rodzinny Piknik bez Smartfona!
strefa rodziców

Rodzinny Piknik bez Smartfona

Gry, zabawy terenowe, atrakcyjne konkursy i wiele innych atrakcji zaplanowano podczas "Rodzinnego Pikniku bez Smartfona", który odbędzie się 24 czerwca br. w Parku Jordana w godz. 10.00-14.00. Muzyczną gwiazdą będzie zespół Sound’n Grace. Na imprezę zapraszają Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski i radna Miasta Krakowa Marta Patena.

Piknik zorganizowany z okazji „Międzynarodowego Dnia Ochrony Środowiska przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi” będzie okazją do pogłębienia wiedzy na temat elektrosmogu i e-uzależnień. Kraków, jako jedno z pierwszych miast w Polsce, od 2010 roku prowadzi szeroko zakrojone działania profilaktyczne i edukacyjne zwiększające świadomość zagrożeń związanych z bezpiecznym użytkowaniem technologii cyfrowych. Impreza rozpoczyna trwającą przez kilka miesięcy akcję „Bądźmy EkoCyfrowi", która obejmuje kampanię informującą o zagrożeniach związanych z elektrosmogiem w krakowskich przedszkolach i szkołach, konkursy i wystawy.

Organizatorzy:

Gmina Miejska Kraków, Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie

 

Partnerzy:

Młodzieżowy Dom Kultury DOM HARCERZA, Miejskie Centrum Dialogu, Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie, Fundacja "Schowaj Kciuki", Fundacja "Dbam o mój zasięg", Zespół Szkół Łączności w Krakowie, MPO

Patronat medialny: krakow.pl

Serdecznie zapraszamy!