Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
WYDARZENIA

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


Podziel się pocztówką!

4-18 grudnia 2017 r.
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5

Włącz się do akcji - stwórz własną kartkę świąteczną i podaruj ją podopiecznym Noclegowni i Schroniska dla Bezdomnych w Nowej Hucie.

 

Święta to wyjątkowy czas dla nas wszystkich. Kolędy sączą się z głośników, w sklepach królują aromaty pierniczków i cynamonów, a półki uginają się od ciężaru prezentów. W tym radosnym biegu zdarza się, że zapominamy o tym, co najważniejsze - o drugim człowieku. A przecież nie wszyscy będą mogli spędzić te święta w rodzinnej atmosferze. Nie na każdego będzie czekał prezent... Są wśród nas ludzie, dla których ciepły posiłek i czyste łóżko nie są codziennością. Jednak dzięki kilku wspaniałym osobom, w tym roku Bezdomni będą mogli poczuć chociaż namiastkę świąt. Noclegownia i Schronisko dla Bezdomnych przy ul. Makuszyńskiego 19A w Nowej Hucie organizuje wigilię dla swoich podopiecznych. Każdemu z nich chcemy podarować kartkę świąteczną. Ręcznie robioną, specjalnie dla nich. Proszę, włącz się do naszej akcji!

 

Akcja potrwa od 4 do 18 grudnia 2017 r.

6 grudnia w godzinach 17:30-19:00 oraz 9 grudnia w godzinach 14:00 do 18:00 spotykamy się w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie, os. Górali 5.

18 grudnia będzie można wykonać z nami kartkę dla Bezdomnych w ogrzewanej hali namiotowej na Targach Bożonarodzeniowych na Alei Róż. Potrzebujemy przygotować 250 kartek. Bez Was akcja nie ma szans powodzenia! Twórzcie kartki w szkołach, w przedszkolach i na świetlicach, a my je od Was odbierzemy.

 

W razie pytań piszcie i dzwońcie do Agnieszki Wyrwał: a.wyrwal@okn.edu.pl lub tel. 12 644 27 65.


Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, Kraków
tel. 12 644 27 65
e-mail:  sekretariat@okn.edu.pl
www.okn.edu.pl

www.facebook.com/oknorwid