Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
Wydarzenia

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


thumb thumb thumb thumb
Młodzieżowe Centrum Wolontariatu
strefa nastolatka

Młodzieżowe Centrum Wolontariatu // Ekipa Dobra

12 i 26 stycznia 2018 r., godz. 15.00-17.00
ARTzona OKN, os. Górali 4

Projekt wzmacniający potencjał społeczny młodzieży. Celem jest realizacja ciekawych i oryginalnych działań, w które zaangażowani będą młodzi liderzy w wieku 11-14 lat. Wstęp wolny.


  • 199 czytań
Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni
strefa rodziców

styczeń 2018 r.
Klub Kuźnia OKN, os. Złotego Wieku 14

Mistrzejowicki Klub Rodziców to miejsce dla rodziców z małymi dziećmi, poszukujących miejsc przyjaznych, w których można spotkać się, wspólnie pobyć, wymienić doświadczeniami, a także dowiedzieć się od specjalistów, jak radzić sobie np. podczas ciąży, porodu, jak bezpiecznie, zdrowo wychowywać dzieci, jak dbać o ich rozwój.


  • 200 czytań
Życzenia

Obrazy newsów: zyczenia.png


Wieści z Krakowa
aktualności

20 grudnia Rada Miasta Krakowa w II czytaniu przyjęła budżet miasta na rok 2018. W budżecie tym znalazło się sporo zadań do realizacji z terenu naszej dzielnicy. Kontynuowane będą remonty nakładkowe ulic (w tym jedna przebudowa), zrealizowany zostanie pierwszy etap budowy oświetlenia w parku Fort Batowice, dokonana zostanie także termomodernizacja dwóch placówek oświatowych S.P. 126 i S.P. 77 (w całości lub przygotowany zostanie audyt i projekt).


Zimowisko w Gołkowicach Górnych!
aktualności

Tych, którzy nie lubią się nudzić Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zaprasza na zimowisko do Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych (filia Centrum Młodzieży) w terminie 11 -17 lutego 2018 r.  Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 10+ lat. 


  • 206 czytań
SPROSTOWANIE
aktualności

Szanowni Państwo, autorami zdjęć zamieszczonymi w ostatnim numerze magazynu informacyjnego Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice jest DRONE QUEST. Zespół DRONE QUEST serdecznie przepraszamy za brak podpisu zdjęcia znajdującego się na okładce magazynu, jednocześnie bardzo dziękujemy za możliwość ich umieszczenia. Także na stronie Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice znajdziecie Państwo galerię zdjęć udostępnionych przez DRONE QUEST.

Zdjęcia znajdziecie Państwo również pod adresem https://www.facebook.com/drone.quest/

Mieszkańców zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem zamieszczonym na stronie Rady i Zarządu Dzielnicy XV Mistrzejowice w zakładce GAZETKI. Wersja papierowa dostępna jest w placówkach kulturalno-oświatowych oraz w niektórych sklepach sieci sklepów Lewiatan a także w siedzibie Rady przy ul. Miśnieńskiej/os. Tysiąclecia 58.

Wersja elektroniczna naszej gazetki będzie dostępna na stronie w najbliższy weekend.


Nowa Huta. Dlaczego Nie?!
kultura

53. Nowa Huta. Dlaczego Nie?!
Piosenki świąteczne. Robert Kasprzycki z zespołem

Tradycyjnie radosny czas Bożego Narodzenia wypełniają pieśni i kolędy rozbrzmiewające w całym kraju. Świąteczne kolędowanie jest bowiem szczególnym sposobem wyrażenia nadziei i miłości towarzyszącej Świętom Narodzenia Pańskiego. Nie inaczej będzie w Nowej Hucie, gdzie 29 grudnia 2017 r. o godz. 19.00 w kościele Matki Bożej Pocieszenia przy ul. Bulwarowej 15a, odbędzie się 53. koncert w ramach cyklu społeczno-kulturalnego Nowa Huta. Dlaczego Nie?!.


  • 206 czytań
Mosty między miastami
kultura

Już od 8 grudnia 2017 r. na scenie Targów Bożonarodzeniowych w Rynku Głównym będziemy mieli okazję posłuchać kolęd w wykonaniu młodzieży z krakowskich i podkrakowskich ośrodków i domów kultury oraz gości  ze Słowacji i Ukrainy.


  • 245 czytań
Podziel się pocztówką!

Robimy kartki świąteczne dla bezdomnych krakowian

4-18 grudnia 2017 r.
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5

Włącz się do akcji - stwórz własną kartkę świąteczną i podaruj ją podopiecznym Noclegowni i Schroniska dla Bezdomnych w Nowej Hucie.


  • 235 czytań
Rękodzielnia
kultura

Rękodzielnia

13 grudnia 2017 r., godz. 17.00-19.00
Klub Kuźnia OKN, os. Złotego Wieku 14

 

Otwarta pracownia plastyczna dla starszych i młodszych. Będziemy poznawać nowe techniki artystyczne i wracać do tradycyjnego rękodzieła, tworzyć nowe rzeczy i przerabiać stare. Będziemy czerpać z trendów ekologicznych, recyklingowych i up-recyklingowych. Umiejętności artystyczne nie są wymagane. Ferment twórczy mile widziany!


  • 223 czytań