Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
Wydarzenia

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


thumb thumb thumb thumb
Słoneczniki 2014, czyli wybieramy najlepsze inicjatywy dla dzieci

Kraków zdecydowanie rozpieszcza rodziców. Nie brakuje nam warsztatów, festiwali czy koncertów dla najmłodszych. Jednak jak odróżnić wydarzenia mało wartościowe od tych, które całym sercem tworzone są z myślą o dobru dziecka? Pytanie to stało się przyczyną powstania akcji Słoneczniki,
10 czerwca 2014


  • 1302 czytań
Zapraszamy na Żywe Lekcje Historii w Mistrzejowicach

Zapraszamy w niedzielę 15 czerwca do fortu Batowice w osiedlu Złotego Wieku. Od godziny 10:00 pokazy grup rekonstrukcyjnych, pokazy umundurowania i sprzętu, turniej gier planszowych, strzelnica ASG. O godzinie 14:00 rozpocznie się duża inscenizacja bitwy.


  • 1449 czytań
Dzień Dziecka w Mistrzejowicach

Pierwszego czerwca na terenie Plant Mistrzejowickich odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Był on zorganizowany przez Radę Dzielnicy XV Mistrzejowice oraz Szczep ZHP „Unia” im. W. Jagiełły. Dla dzieci przewidziane były różnorodne atrakcje!
6 czerwca 2014


  • 1413 czytań
Relacja z Majówki Mistrzejowickiej

W piękną słoneczną niedzielę 25 maja Park Tysiąclecia gościł mieszkańców na corocznej Majówce Mistrzejowickiej. Tradycyjnie organizatorem imprezy była Rada Dzielnicy XV Mistrzejowice we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury im. A. Bursy.  Od godzin rannych na terenie parku rozpoczęto instalację licznych urządzeń zabawowych, punktów małej gastronomii oraz różnych straganów.  Oficjalnego otwarcia festynu o godzinie 14 dokonali prowadzący Radosław Omieciński wraz z przewodniczącym Rady Piotrem Serafinem i z-cą przewodniczącego Wiesławem Zającem.
4 czerwca 2014


  • 1589 czytań
Rodzinne poszukiwanie zaginionej perły
strefa rodziców

Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26) zaprasza 6 czerwca na godz. 10:00. Szalony Kapitan Jim zabierze dzieci i rodziców w niezwykłą podróż po morzach i oceanach zabaw oraz konkursów. W programie imprezy gra rodzinna oraz wiele innych atrakcji w Pirackiej Akademii, której uczestnicy będą poszukiwać zaginionej perły. Mile widziane kostiumy w klimacie imprezy. Do zabawy zapraszamy całe rodziny. Ahoj! Współorganizatorem imprezy jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice-Północ.
Wstęp wolny.
4 czerwca 2014


„Kocham Kraków z Wzajemnością”

Podczas XV Tygodnia  Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością” osoby z niepełnosprawnością będą mogły skorzystać z szerokiej oferty Nowohuckiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. W dniach od 29 maja do 5 czerwca 2014 r. bibliotekarze zaplanowali wiele działań m. in.: Biblioteka Główna  spotkania  literacko - edukacyjne.
29 maja 2014


  • 1298 czytań
III edycja Bitwy o Mistrzejowice

W ubiegłą sobotę Skate Park na terenie Plant Mistrzejowickich gościł uczestników III edycji Bitwy o Mistrzejowice. Jak, co roku bitwa ma trzy odsłony tj. zawody w jeździe na deskorolce, BMX-ach oraz jazda na rolkach. W ubiegłą sobotę Skate Park na terenie Plant Mistrzejowickich gościł uczestników III edycji Bitwy o Mistrzejowice. Jak, co roku bitwa ma trzy odsłony tj. zawody w jeździe na deskorolce, BMX-ach oraz jazda na rolkach.
15 maja 2014

INFORMUJEMY, ŻE ZAPLANOWANE ZAWODY NA 17  MAJA (SOBOTA) ZOSTAŁY ODWOŁANE Z POWODU WARUNKÓW POGODOWYCH.


  • 1374 czytań
Targi Pracy pn. „Majówka z pracą”

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Targi Pracy pn. „Majówka z pracą”, organizowane przez tut. Urząd, które odbędą się 29.05.2014r., w godz. 10.00 – 14.00 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.
szczegóły w rozwinięciu newsa


  • 1483 czytań
Budżet Obywatelski
budżet obywatelski

W okresie składania wniosków dot. projektów w ramach budżetu obywatelskiego tj. do dnia 16 czerwca 2014 r. w biurze Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice ulica Miśnieńska 58 są pełnione dyżury członków Doraźnej Komisji ds. Budżetu Obywatelskiego. Zainteresowane osoby mogą uzyskać pomoc dot. budżetu.
Godziny dyżurów
Poniedziałki: godz. 13.00 – 14.00
od wtorku do piątku: godz. 10.00 – 11.00
Zapraszamy na konsultacje.

Pod poniższymi linkami znajdą Państwo informację oraz materiały potrzebne do składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego.

Niezbędne informacje ---> kliknij
Materiały (mapy wraz z legendami) ---> pobierz


Gra "Z książką przez miasto"

Kochasz książki i lubisz nowe wyzwania? Masz ochotę spędzić ciekawie czas w sobotnie przedpołudnie? Weź udział w grze bibliotecznej! Nowohucka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza rodziny i grupy przyjaciół, do udziału w grze pn. „Z książką przez miasto”, która odbędzie się 10 maja br. w ramach  XI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek organizowanego pod hasłem „Czytanie łączy pokolenia”.
27 kwietnia 2014


  • 1525 czytań