Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
WYDARZENIA

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


Autobusy zeroemisyjne – konsultacje społeczne
aktualności

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych projektu dokumentu pn. ,,Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystywaniem autobusów zeroemisyjnych, w celu świadczenia usług komunikacji miejskiej na terenie aglomeracji krakowskiej”.


 • 415 czytań
Wyprawka dla trzylatka.
strefa rodziców

Z satysfakcją pragniemy poinformować, że dla mieszkańców naszego miasta Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie jest realizatorem projektu Mała Książka – Wielki Człowiek, organizowanego przez Instytut Książki.


 • 445 czytań
Koncerty Mistrzejowickie: Muzyka zanikającego Świata
kultura

9 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Kościół pw. św. M. M. Kolbego w Mistrzejowicach, os. Tysiąclecia 86 (dolny kościół)

Wstęp wolny.


 • 471 czytań
Koncerty Mistrzejowickie: IN PRINCIPIO… Śpiewy św. Hildegardy z Bingen
kultura

25 listopada 2018 r., godz. 18.00

Kościół pw. św. M. M. Kolbego w Mistrzejowicach, os. Tysiąclecia 86 (dolny kościół)

Kompozycje św. Hildegardy z Bingen w wykonaniu zespołu wokalnego Flores Rosarum. Wstęp wolny.


 • 553 czytań
Projekty uchwał na LI Sesję Rady Dzielnicy
projekty uchwał

SZANOWNI PAŃSTWO !

 Mamy przyjemność przedstawić Państwu projekt porządku obrad oraz projekty uchwał na LI Sesję Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice, która odbędzie się 15 listopada 2018 roku, o godzinie 17:00, w siedzibie Rady Dzielnicy.


 • 772 czytań
Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni
strefa rodziców

 

Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni  planowane zajęcia w listopadzie 2018r.


 • 445 czytań
Projekty uchwał na L Sesję Rady Dzielnicy
projekty uchwał

SZANOWNI PAŃSTWO !

 Mamy przyjemność przedstawić Państwu projekt porządku obrad oraz projekty uchwał na L Sesję Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice, która odbędzie się 25 października 2018 roku, o godzinie 17:00, w siedzibie Rady Dzielnicy.


 • 633 czytań
Kierunek kariera
aktualności

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje Projekt Kierunek Kariera, który umożliwia pracującym mieszkańcom Małopolski otrzymanie dofinansowania (w formie bonów szkoleniowych) do szkoleń komputerowych, językowych, prawa jazdy oraz szkoleń z zakresu zarządzania projektami, ponadto już od października będzie możliwe otrzymanie dodatkowej puli dofinansowanych bonów na szkolenia zawodowe – w ramach w Projektu Kierunek Kariera Zawodowa.

Pierwszym krokiem do otrzymania dofinansowania jest skorzystanie z usługi doradczej „Bilans Kariera”. Nasze usługi dostępne są w wielu małopolskich miejscowościach. W załączeniu kilka informacji o Projekcie wraz z harmonogramem mobilnych dyżurów doradczych w okresie październik – grudzień 2018.


Maleńczuk gra Młynarskiego
kultura

MALEŃCZUK ZAGRA MŁYNARSKIEGO W NOWEJ HUCIE

Wojciech Młynarski - wybitny polski artysta, poeta i reżyser. Autor niezliczonej ilości tekstów piosenek. Bogata spuścizna Młynarskiego, ciągle żywa i ciągle aktualna, została na nowo zinterpretowana przez nietuzinkowego i nieszablonowego krakowskiego artystę – Macieja Maleńczuka, który z programem Maleńczuk gra Młynarskiego, już 30 września wystąpi w nowohuckiej Alei Róż w ramach cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! Jako support zagra doskonale znany lokalnej publiczności Marcin Bzyk z zespołem.


 • 503 czytań
Przystanek Mistrzejowice
kultura

Zapraszamy ZESPOŁY muzyczne do udziału w imprezie

PRZYSTANEK MISTRZEJOWICE
SPOTKANIE FANÓW MUZYKI, KRAKÓW 2018

 13 października, sobota

 Na zgłoszenia czekamy do 3 października.

Informacja o zakwalifikowanych w sobotę 6 października.


 • 515 czytań
Konkurs plastyczny "Spotkanie z Polską Legendą"
konkursy

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zaprasza przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych (klasy I-III) z Krakowa i powiatu krakowskiego do udziału w konkursie plastycznym „Spotkanie z Polską Legendą”. Na prace konkursowe, będące ilustracją do wybranej legendy organizatorzy czekają do 5 października 2018 r.


 • 530 czytań
Projekty uchwał na XLIX Sesję Rady Dzielnicy
projekty uchwał

SZANOWNI PAŃSTWO !

 Mamy przyjemność przedstawić Państwu projekt porządku obrad oraz projekty uchwał na XLIX Sesję Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice, która odbędzie się 20 września 2018 roku, o godzinie 17:00, w siedzibie Rady Dzielnicy.


 • 597 czytań
70-lecie Nowej Huty
aktualności

Miejskie Centrum Dialogu i Ośrodek Kultury im. C K. Norwida zapraszają na spotkania z mieszkańcami, podczas których będą oni mogli podzielić się swoimi pomysłami i wspólnie wypracować ciekawe projekty odnośnie planowanych obchodów jubileuszu 70-lecia Nowej Huty.
Spotkania odbędą się w Ośrodku Kultury im. C K. Norwida na os. Górali 5 w Krakowie:
– w czwartek 13 września 2018 r. od godz. 17:00 do 19:00
– we wtorek 18 września 2018 r. od godz. 17:00 do 19:00.

A może coś więcej?


Pożegnanie lata
aktualności

Obrazy newsów: lato.jpgW imieniu Rady i Zarządu Dzielnicy XV Mistrzejowice serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w imprezie plenerowej Święto Dzielnicy XV Mistrzejowice pn. „POŻEGNANIE LATA”.

Przewodnicząca Rady i Zarządu Dzielnicy XV Mistrzejowice

Grażyna Janawa


aktualności
strefa nastolatka

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury im. Andrzeja Bursy.

WARSZTATY TEATRALNE, MUZYCZNE, TANECZNE, PLASTYCZNE, FOTOGRAFICZNE, ROBOTYKA, KLUB CZASU WOLNEGO, KLUB HISTORYKÓW I KRONIKARZY, a dla najmłodszych KLUB JASIA I MAŁGOSI. 
Od września nowości MODELARSTWO i TEA TIME - spotkania w języku angielskim przy herbacie, dla każdego. Więcej na www.mdk.krakow.pl. Zapraszamy na os. Tysiąclecia 15.