Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

MACIEJ CIEŚLIK
okręg wyborczy nr 1

ALEJA GEN. BORA-KOMOROWSKIEGO 37, 37A, 39, 41, 43, 

BOHOMOLCA 1, 3, 5, 7, 11

DOBREGO PASTERZA 124, 124A, 126

KNIAŹNINA 1, 2, 4, 12

OSIEDLE OŚWIECENIA 8, 14, 15, 16, 17, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32

BOGDAN KUSIOR
okręg wyborczy nr 2

OSIEDLE OŚWIECENIA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21

KONRAD MACIEJOWSKI
okręg wyborczy nr 3

OSIEDLE OŚWIECENIA 33, 33A, 33B, 35, 35A, 35B, 35C, 36, 37, 38, 38A, 39, 43, 44, 45

PIOTR ŻOŁYNIAK
okręg wyborczy nr 4

OSIEDLE OŚWIECENIA 40, 41, 42, 46, 46A, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 55A, 56, 57, 58

MAREK HOHENAUER
PRZEWODNICZĄCY RADY DZIELNICY
okręg wyborczy nr 5

BAZIAKA 1, 3, 5, 7, 

BUDZISZYŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 

KORONY POLSKIEJ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 

KSIĘDZA KUCZKOWSKIEGO 1, 3, 5, 12, 14, 15, 16, 17,

KSIĘDZA KURZEI 2, 4, 8, 10, 12, 13, 13A, 14, 15, 17, 19, 21, 

MOSDORFA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 

ORŁA BIAŁEGO 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 

PARNICKIEGO 5, 7, 11, 13, 22, 

WAWELSKA 6, 8, 10, 12, 14, 16, 

ZAWIEYSKIEGO 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28

ZJAZDU GNIEŹNIEŃSKIEGO 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 24

DZIEKANOWICKA 1, 2, 2E, 2F, 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 4G, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9A, 9B, 10, 11, 13A, 13B, 15, 17, 19, 

OSIEDLE PIASTÓW 67, 68, 69, 70,

POWSTAŃCÓW 54, 54A, 54B, 54G, 54H, 54I, 54P, 56, 58, 60, 60A, 60B, 60C, 60D, 62, 62A, 62B, 62C, 64, 64B, 66, 117, 121, 121A, 123, 125, 125B, 127, 129

ANNA DYSZY
okręg wyborczy nr 6

OSIEDLE ZŁOTEGO WIEKU 36, 36A, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51A, 52, 52A, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65

KAROL PĘCZEK
okręg wyborczy nr 7

OSIEDLE ZŁOTEGO WIEKU 4, 4A, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 66, 67, 67A, 68, 69, 70, 71, 74, 75, 75A, 76, 76A, 76C, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96

SŁAWOMIR DYMACZ
okręg wyborczy nr 8

OSIEDLE ZŁOTEGO WIEKU 16, 17, 18, 19, 19A, 20, 21, 21A, 22, 22A, 23, 23A, 23D, 25, 26, 27, 27A, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33A, 34, 35

SZYMON KAŁUŻA
okręg wyborczy nr 9

OSIEDLE TYSIĄCLECIA 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 54, 55, 56, 57, 57A, 58, 59, 60, 61, 62, 62A, 63, 64, 64A, 65, 66, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88

ANNA PIECHOWSKA
okręg wyborczy nr 10

OSIEDLE TYSIĄCLECIA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20

ANDZEJ MAZUR
okręg wyborczy nr 11

OSIEDLE TYSIĄCLECIA 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42A, 43, 51, 52, 53, 53A

ANNA TRZONIEC
okręg wyborczy nr 12

OSIEDLE KOMBATANTÓW 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 18A, 19, 20

JÓZEF BŁAŻEJCZYK
okręg wyborczy nr 13

OSIEDLE BOHATERÓW WRZEŚNIA 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 1H, 1J, 1K, 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10

GRZEGORZ GUŚTAK
okręg wyborczy nr 14

OSIEDLE BOHATERÓW WRZEŚNIA 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 26C, 27, 28, 29, 30

ZENON WOJNAR
okręg wyborczy nr 15

OSIEDLE BOHATERÓW WRZEŚNIA 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43A, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52

DARIUSZ BADURSKI
okręg wyborczy nr 16

OSIEDLE BOHATERÓW WRZEŚNIA 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 61A, 64, 65, 66, 67, 68, 68C, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 79A, 79C, 79D, 80, 80A, 80D, 81, 82, 83, 84, 84A, 84B, 84C, 84D, 88, 88A, 90, 90A

KRZYSZTOF BĄK
okręg wyborczy nr 17

OSIEDLE PIASTÓW 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56A, 56B, 57, 58, 58A, 60, 60A, 62, 63, 65

JAKUB CIEŚLA
okręg wyborczy nr 18

OSIEDLE PIASTÓW 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 17A, 18, 19, 19A, 21, 21A, 21B, 21C, 22, 23, 23A, 34, 34A, 40, 40A, 40B, 41, 41A, 42, 43, 44

GRZEGORZ GIL
okręg wyborczy nr 19

OSIEDLE PIASTÓW 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12B, 12C, 12D, 12E, 12F, 12G, 12H, 12I, 12J, 12K, 12L, 12M

KACPER SADZIK
okręg wyborczy nr 20

OSIEDLE PIASTÓW 22A, 22B, 22C, 22D, 24, 24A, 24B, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 32A, 32B, 33, 35, 35A, 36, 36A, 37, 37A, 38

JANUSZ PASIK
okręg wyborczy nr 21

OSIEDLE MISTRZEJOWICE 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9A, 10, 13, 14, 43, 53LE,  

DMOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34A, 34B, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 

DO FORTU 4, 

GENERAŁA OKULICKIEGO 44, 60, 60A, 66, 68, 

KORFANTEGO 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44,

KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8A, 10, 10A, 12, 14, 16, 18,

KSIĘDZA KARDYNAŁA SAPIEHY 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 

KSIĘDZA MAZANKA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 

MARYCJUSZA 2, 3, 4, 4A, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 

MISTRZEJOWICKA 2, 2A, 2C, 2E, 2K, 2L, 2Ł, 2M, 4, 5, 6, 6A, 6C, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 45A, 47, 47A, 49, 49A, 49B, 49C, 49D, 49E, 51, 91

Back to top